Sylwetki DJ-ów


Dj Dil

 

999394 619314258102760 480404021 n

Od młodości fascynował się muzyką gdzie starał się wydobyć z utworu coś szczególnego, każdy dźwięk był dla niego wyjątkowy. Od 2002 roku prezentował się już szerszej publiczności w dyskotekach oraz imprezach okolicznościowych, a w domowym zaciszu szlifował swoje umiejętności. W 2003 zaczął grać w różnych Klubach gdzie jego ambicje muzyczne zaczęły przeradzać się w miłość do muzyki klubowej.

Styl jaki prezentuje to szeroko pojęta muzyka Klubowa od vocal house po electro czy progressive , jak i orientalne klimaty Bollywood . Przez ponad 10 lat był głównym rezydentem Klubu Hulakula w Warszawie, a od 2011 reprezentuje własną markę www.DILGroup.pl  Jego sety są zawsze pełne energii, którą wydobywa z muzyki jak i z jego duszy i tą pozytywną energię przekazuje całej publiczności zgromadzonej w klubie czy na granym evencie.

Przez te kilka lat Dil odwiedził wiele Klubów w Warszawie jak i w całej Polsce, oto kilka z nich: Warszawa - Platinium, Lucid, Capitol, Apsters, Imago, Paprotka, Bazzar, Namaste India Club, Ground Zero, Pańska 97, Kicz, Axis...

Speed Club-Skierniewice( rezydent Sali klubowej), Club Mokra, Rampa - Opole, Impuls - Katowice, Czytelnia - Poznań, Muszla - Świnoujście, Modry Fartuch - Toruń, Odeon - Sokołów Pod. Niagara - Krzywda...

Zagrał między innymi z takimi Gwiazdami ze świata jak polskiej sceny: Sak Noel, Juicy M, Verona, The Nycer & Decci, Rico Bernasconi, Movetown, Shaun Baker, Benassi Bros, Fragma, Angelo Mike, C-Bool , Hazel, Alchemist Proj, @LEX, Disco Superstars, Inox, Dj W, Kalwi & Remi, Stachursky, Omen, Tom Boxer, Remady & Manu-L, Evel7n, Tony T & RIO, Hubertuse, Dj Kuba & Neitan, Dirty Rush & Gregor Es, Mrozu, IRA, Ania Karwan, Krzysztof Krawczyk, Manam .....


Booking : www.facebook.com/djdilwarsaw

https://www.youtube.com/watch?v=8N4kllZBzH8


www.dilgroup.pl

 

Dj Zela

 

 ddd

Jego kariera zaczęła się pod koniec 2010 roku podczas DJ Contest w klubie Discrete.

Muzycznie nie ogranicza się do jednego stylu. W swoich setach lubi mieszać house, dance, pop i r'n'b.

Laureat wielu konkursów DJskich oraz uczestnik Mistrzostw Polski DJów w latach 2012-2013.

Do tej pory można było go usłyszeć w takich miejscach jak Lucid, Medyk, Lemon, New Deep, K8, Organza, Piw Paw, Watch-me, Diamond...

 

DJ VelMike

 

prof

Na rynku działa od 17 lat, a od 15 zajmuje się tym zawodowo.

Bogata kolekcja płyt i wieloletnie doświadczenie na arenie wielu klubów z całej Polski zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Obecnie rezyduje w Diamond Club (Warszawa), Eden (Trojany).

Lista klubów z którymi współpracował jest bardzo długa. Wielokrotnie wraca do tych miejsc aby zagrać gościnne sety i nie tylko. W swojej długoletniej karierze grał w takich kultowych miejscach jak: Ground Zero, Hulakula, Underground, Extravaganza, Lemon Club, Mirage, Speed Club (Skierniewice), Warmianka (Ruciane-Nida), Pomarańcza (Wrocław), Sfinks700 (Sopot) i w wielu, wielu innych.

Jako wszechstronny DJ, nie boi się eksperymentować z utworami. Dodając od siebie różnego rodzaju efekty, remixując utwory na żywo stwarza niepowtarzalny klimat na każdej imprezie. A wszystko to dla lepszej interakcji z publiką.

Przez 15 lat współpracował z wieloma gwiazdami muzyki elektronicznej oraz Pop-owo/Dance-owej, wielokrotnie suuport-ując je podczas różnych eventów.

Do najciekawszych osobistości z którymi miał przyjemność współpracować, należą:

C-Bool, Dj Hazel, Gromee, Kokab, Bounce Inc., DNF & Vnalogic, Kalwi & Remi, Dj Adamus, Dj Hubertuse, Filarov & Karas, AronChupa, Dirty Rush & Gregor Es, Sak Noel.

 

DJKuLeNs

 

kulens

Dobrze znany z Warszawskich klubów, młody i ciągle głodny sukcesów DJ od tzw. Roboty specjalnej.

Swoją przygodę zaczął jako nastolatek grając na dyskotekach szkolnych i domówkach znajomych 

Pierwsze kroki na scenie klubowej stawiał w 2010r natomiast muzyką bawił się już od najmłodszych lat.

W 2014 roku został rezydentem małego klubu Warszawskim Bródnie. Po 2016 roku nastała kolejna rezydentura tym razem poza granicami Warszawy oraz w jednym z Największych Centrów Rozrywki w Polsce.

2018 rok był dla niego dość pracowity  gdyż nastała kolejna rezydentura w Letniej Miejscówce nad Wisła 

Dodatkowo stał się jednym z artystów agencji eventowej i na okres jesienno zimowy zawitał do Spin City na Warszawskim Bemowie 

Aby w tym właśnie miejscu rozkręcać najbardziej klubowe i energiczne imprezy    

Podczas jego występu nawet najbardziej wymagający podniosą się na parkiet ;)  

Spin City

szczegóły

budynek Cinema City Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126 A

01-466 Warszawa

tel. 22 2419573

czynne: 10:00-00:00 pt-sb: do 03:00