Sylwetki DJ-ów


DJ WHIZZ

DJ WHIZZ

 Jego przygoda z muzyką zaczęła się już w wieku 6 lat, kiedy to rodzice wysłali go do szkoły muzycznej. Już wtedy odkrył, że bardziej od etiud i sonat pasjonują go kasety ojca z czasów studenckich, a szczególnie jedna, wypełniona dźwiękami Jean Michel Jarra.

Wraz z rozpoczęciem studiów i kupnem konsolety usiadł również za sterami w radomskim radiu Rekord. Zostając tam na dłużej stworzył dwie, cieszące się duża popularność audycje klubowe: „House Party” a później „Trancemisja”. Uczestniczył w dwóch edycjach Dance Sensation, od kilku lat na stałe związany jest z wieloma klubami w różnych miastach Polski. 

 

phelippe.jpg

DJ PHILIPPE

 Przygodę DJ-ską rozpoczął już w latach '90tych. Dziś jest także aktywnym producentem muzycznym i instruktorem szkoleń dla Dj-ów. W trakcie swojej kariery został współzałożycielem kilku Agencji Muzycznych, z którymi przemierzył nasz kraj wzdłuż i wszerz.

Jego preferencje muzyczne ewoluowały, przez lata szukał swojego stylu, dziś muzyka jaką prezentuje to funky, disco, boogie, groove, electro, deep, tech house. Ogromny sentymentem i największą pasję wykazuje do repertuaru oldskulowego, który często można usłyszeć w jego setach. 

 

tomala.jpg

DJ TOMALA

 Pierwszy raz za konsoletą DJ-ską stanął ponad 10 lat. Czas poświęcony muzycznej pasji zaowocował ogromnymi umiejętności technicznymi i niepowtarzalnym stylem łączenia różnych gatunków muzycznych. Jako zapalonym kolekcjonerem płyt posiada zbiór nagrań których sam nie potrafi policzyć.

Jego największe atuty czyli doświadczenie i ogromna pasja sprawiają że gra dla ludzi i zawsze stara się aby muzyka wyzwalała w nich pozytywne emocję oraz uśmiech na twarzy.

 

 

Spin City

szczegóły

budynek Cinema City Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126 A

01-466 Warszawa

tel. 22 241 95 73

czynne: 9:30-24:00 (pt.-sob. do 3:00 )