promocje

Spin City dla firm

 

 

EVENTY, SZKOLENIA, KONFERENCJE I IMPREZY INTEGRACYJNE

small Bemowo 66

Spin City to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej i okolicznościowej, szkolenia czy konferencji połączonej z rozrywką. Jesteśmy specjalistami od doskonałej, zakręconej zabawy jednocześnie dbając o najwyższy standard obsługi. Spin City to doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ogromna przestrzeń, jaką dysponujemy daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Zorganizujemy dla Ciebie imprezę integracyjną, przyjęcie, galę wręczenia nagród, konferencję, wystawę, koncert, prezentację produktu, pokaz i warsztaty taneczne/kulinarne. Nasz Klub to także oryginalne miejsce dla produkcji telewizyjnych i filmowych.

vip

Jesteśmy mistrzami w organizowaniu spotkań dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób. Potrafimy zrealizować Twój pomysł od początku do końca dbając o najdrobniejsze szczegóły. Nad organizowanymi imprezami czuwa nasz energiczny i doświadczony zespół pracowników.

 

BOWLING, BILARD, DARTS, VIDEO GAMES & CATERING

 

 

small22 IMG 3165

W Spin City znajdziecie Państwo, aż 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy, 8-stopowych stołów WIK Olimpic oraz 3 maszyny King Darts do gry w rzutki. Prócz tego oferujemy VIP Room, bogato wyposażony – w nawet najbardziej tropikalne trunki – bar oraz klubowe menu i zróżnicowany catering, który organizujemy zgodnie z życzeniem Klienta. Stale czuwamy nad jakością potraw, dzięki czemu możemy zaoferować smaczne dania, dobrane odpowiednio do charakteru imprezy i gustów kulinarnych naszych Gości, pełną obsługę kelnerską, oryginalną aranżację przestrzeni i dekorację stołów, na specjalne życzenie organizujemy pokazy i warsztaty prowadzone przez mistrzów sztuki kulinarnej i barmańskiej, a także pokazy czy turnieje, które będą wspaniałą atrakcją podczas imprezy firmowej.

 

 

W SPIN CITY DOSTAJESZ WIĘCEJ!

U nas w jednym miejscu Klienci mają do dyspozycji klub Spin City, multipleks Cinema City Bemowo oraz interaktywne kino Cinema Park.

MG 4523

Koniec z nudnymi spotkaniami w salach konferencyjnych! Dzięki nam możesz w pełni wykorzystać ofertę Spin City oraz Cinema City Bemowo, a magia srebrnego ekranu zapewni Państwa prezentacji najwyższą jakość. Ogromny ekran oraz doskonałe nagłośnienie podniosą atrakcyjność prezentacji oraz frekwencję na organizowanych konferencjach. Projekcja filmu? Dajemy Ci znakomity pretekst do zaproszenia Klientów i dodatkową atrakcję zwiększającą popularność Twojej konferencji. Transmisje internetowe? Zaproś ekspertów z branży do kina i wyświetl prezentację dla swoich klientów zebranych lokalnie w kinach w całej Polsce!

Sprawdź więcej na www.cinema-city.pl

Zapraszam do kontaktu, nasz dział sprzedaży chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji dotyczących oferty.

 

 

Skontaktuj się

Spin City

szczegóły

budynek Cinema City Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126 A

01-466 Warszawa

tel. 22 2419573

czynne: Cały tydzień otwarci jesteśmy 10:00 – 00:00